Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, с. Равда
115 000 €
224 920.45 лв.

(1 438 €, 2 812.48 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 17:40 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 28 пъти.
Площ:
80 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ГЛЕДКА МОРЕ!!!Предлагаме за продажба добре оборудван тристаен апартамент в красивият комплекс Аполон.К-са разполага с 7 басейна,СПА,тенис корт.Достъпа е контролиран.За собствениците и за гости на комплекса има осигурени паркоместа.Предлагаме за продажба и др тристайни с по голяма квадратура.
Особености
Тухла
За контакт:
0882797720
Агенция:
БИЛДКОМЕРС
0882797720,
БИЛДКОМЕРС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
bildcomers.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, Св.Влас кв.Русалка
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, с. Равда
Обява: 1c177876961160337

115 000 €
224 920.45 лв.
(1 438 €, 2 812.48 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, с. Равда